Шановні замовники!
Я тимчасово не приймаю замовлень, оскільки перебуваю у лавах ЗСУ.
Чекаю на замовлення одразу після Перемоги.
Хто хоче допомогти фінансово – номер моєї картки: 
4149499806614432
Разом переможемо!
Слава Нації!

Мої Послуги

Розробка сайтів

від 3 000 грн

3D-моделювання

від 50 грн

Поліграфія

від 100 грн

Новітні технології!

3D-моделювання

Якщо у вас щось пластикове згубилось, зламалось, тріснуло, стерлося… можу відмалювати 3D-модель та надрукувати її на 3D-принтері.

Розробка сайтів

Якщо ваш бізнес давно потребує виходу в онлайн, найкраще рішення — швидкий та зручний сайт на системі WordPress.

Пропоную розробку лендингів, інтернет-магазинів, корпоративних сайтів, сайтів-візиток…

Підберу для Вас домен та хостинг.

Гарантую оперативне та якісне виконання.

Розробка сайтів

Якщо ваш бізнес давно потребує виходу в онлайн, найкраще рішення — швидкий та зручний сайт на системі WordPress.

Пропоную розробку лендингів, інтернет-магазинів, корпоративних сайтів, сайтів-візиток. 

Підберу для Вас домен та хостинг.

Гарантую оперативне та якісне виконання.

Новини

Сайти

Сайт інтернет-магазину інструментів та аксесуарів для мотомандрівників

Закінчив розробку САЙТУ інтернет-магазину інструментів та аксесуарів для мотомандрівників – https://kwakaendurostuff.com.ua. Усі, хто, має двоколісного, заходьте на сайт та вивчайте асортимент. Сайт, на стадії тестування

Читати більше »
3D-моделювання

Ремонт «двірників» автомобіля за допомогою 3D-друку

Вийшла з ладу пластикова деталь двигуна-редуктора склоочисника автомобіля. Жодні клеї, саморізи, та навіть СИНЯ ІЗОСТРІЧКА не допомагали. Заміряв зламану деталь, особливу увагу приділив шестерні, виміряв

Читати більше »

Щоб отримати консультацію
чи замовити прорахунок, заповніть форму:

Замовити послугу


Контакти

години роботи

10:00 - 18:00

Адреса

м. Біла Церква

Телефон

(063) 456-52-54

Мене звати Вадим Кошель, я маю 15-річний досвід у сфері поліграфічного дизайну та верстки, останні кілька років розвиваюся у нових напрямах — 3D-моделювання та розробка сайтів на WordPress.

Мої основні переваги:

 1. Працюю швидко. За наявності необхідних даних можу виготовити макет, розробити 3D-модель або запустити сайт за одну добу.
 2. Не обіцяю того, у чому не впевнений. Готовий спробувати вирішити задачу будь-якої складності, але прямо повідомляю, де маю компетенцію, а де мені потрібно буде додатково підучитися.
 3. Маю перевіринех роками партнерів, які допоможуть із супутніми задачами: друк поліграфії, 3D друк пластиком, просування сайту. Співпрацюючи зі мною, можна отримати повний цикл послуг за вигідною ціною, адже ми не є агенцією, а є колаборацією професіоналів.

Замовити сайт на WordPress в Києві, Білій Церкві або з будь-якого іншого міста/країни можна, надавши мінімальну інформацію:

 • обрати тип сайту (інтернет-магазин, landing page, сайт-візитка тощо);
 • повідомити бажану адресу сайту, або так званий домен;
 • описати бажану колірну гаму та/або показати сайти, які подобаються.

Етапи співпраці прості:

 1. Ознайомча зустріч (можливо онлайн).
 2. Формування вартості, узгодження схеми розрахунку.
 3. Передплата та початок робіт. Допомога із покупкою домену та хостингу за необхідності.
 4. Узгодження загального вигляду.
 5. Підгонка шаблону, розміщення наданої інформації (за домовленістю), підключення плагінів, налагодження усього функціоналу сайту.
 6. Перевірка сайту, внесення правок.

Розробка сайту може пройти без нервів та непорозумінь, якщо ви знайдете сумлінного виконавця. Тоді всі будуть задоволені і процесом, і результатом. Сподіваюся, я зможу допомогти вам розбудувати успішний бізнес онлайн!

3D-друк в Києві, Білій Церкві та і загалом по всій Україні нині стає популярним рішенням багатьох проблем. Виготовити зламану деталь, поліпшити існуючий пристрій, дати друге життя зношеним механізмам. Ось які реальні задачі я допоміг вирішити 3D-моделюванням:

 • полагодити ручку автомобіля Renault; змоделювали та надрукувати невеликий пластиковий елемент за 200 грн, в той час, як окремо він ніде не продається, а заміна всієї ручки обійшлася би власнику у 2000 грн;
 • оновити усі тримачі для маніпул у косметологічній клініці; оригінальні тримачі були занадто тонкими та швидко ламалися; я змоделював аналог із більш міцними стінками, мій партнер надрукував необхідну кількість виробів на 3D-принтері із більш міцного пластику;
 • створити наглядні матеріали для вивчення дробів для викладача шкільної математики.

А також десятки інших побутових та промислових задач — і тримачі для москітної сітки, і деталь кондитерського міксера, і таке інше.

Щоб замовити 3D-друк, спершу зверніться до мене по 3D-модель. Для розробки мені знадобляться розміри деталі або ж сама деталь. Просто надішліть її мені, і я сам виконаю заміри.

Для замовлення макетів візиток, буклетів, брошур, банерів, бордів, листівок та будь-якої іншої поліграфічної продукції телефонуйте за номером, який бачите на сайті, або звертайтеся у месенджери. Також приймаю замовлення на верстку книг та каталогів.

3D-моделювання, 3D-друк, розробка сайтів, дизайн поліграфії

Корисні посилання: