Підтримка громадськості

ОЛЕГ ЗІГЛІН,
тренер ДЮСШ №1, організатор багатьох професійних і аматорських спортивних змагань

З Вадимом Кошелем ми познайомились у 2013 році. З того часу Вадим постійно підтримував наші спортивні проекти, але як він це робив? Він просто брав участь у змаганнях або допомагав фінансово. Спочатку він у складі команди «Свобода» взяв участь у надважкому змазі – Чемпіонаті Області на дистанції велораллі, потім проїхав веломарафон БЦ СТАНДАРТ, постійно бере участь у всесвітньому флешмобі «Критична Маса», а в останній раз Вадим стартував на дистанції індивідуальної гонки МТБ. Хоча на останніх двох змаганнях він вже обіймав посаду секретаря Білоцерківської міської ради, учасники дізнались про це лише під час нагороджень. Він найкращий приклад демократичного відношення до справи, йому не притаманно виставляти себе на перший план і користуватись своїм політичним становищем.

РУСЛАН БУСЬКО,
голова правління «Першого Українського
батальйону військових капеланів»

Вадим Кошель – людина з добрим та чуйним серцем. Коли я особисто звертаюся до Вадима як до секретаря БМР, він завжди підтримує наші проекти реабілітації учасників бойових дій.
Особисто я вважаю, що для нашої країни потрібна націоналізація. За ідеологією «свободівці» – це націоналісти, і то є добре. Треба любити свою країну, державну мову, герб та прапор, конституцію. Вже стомлені від 6-го року війни, яка тягне ресурси від нашої нації, тисячі полеглих за свободу нашої країни. Сьогодні дуже потрібні нові, молоді та активні лідери при владі. Разом ми маємо позбавлятися від чиновників з радянським минулим, які влаштували тотальну корупцію!
Молодь має змінити тих чиновників, які руйнують нашу країну, і треба більше таких, як Вадим Кошель!

КАТЕРИНА ВОЛИНЕЦЬ,
директор бібліотеки №9

Я знаю Вадима Кошеля як молодого енергійного депутата та секретаря міської ради. А ще Вадим Олегович справжній друг нашої бібліотеки. Він є постійним спонсором конкурсу на кращу новорічно-різдвяну листівку «Нова радість стала», різноманітних літературних конкурсів. Вадим Олегович був учасником обласного флешмобу «Державний службовець і бібліотечна книга». Щиро бажаю Вадиму та ВО «Свобода» перемоги на виборах до Верховної ради України!

ТЕОДОР ДЯЧУН,
голова Білоцерківської станиці Київського крайового братства ОУН-УПА, комбатант Української Повстанської Армії.

«Свобода» сповідує усі ідеали Української повстанської армії. «Іноді мене питають, чому я так підтримую «Свободу»? Відповідаю: А яка ще сила в нашій Україні сповідує дух та ідеї УПА? «Свобода» несе прапор праведної справедливої боротьби вже багато років. Закликаю на виборах до Верховної ради підтримати справжнього націоналіста Вадима Кошеля та
ВО «Свободу», – стверджує воїн.
«Всі ті ідеї, які озвучують лідери «Свободи», приведуть до перемоги України. А коли ми будемо сильними, нас поважатиме і Америка, і Європа», – переконаний Теодор Дячун.

ВЯЧЕСЛАВ ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ,
депутат Київської обласної ради від ВО «Свобода»:

Ми – виборці, неодноразово спостерігали за тим, що делеговані нами до Верховної Ради депутати від однієї політичної партії, зраджували своїм виборцям, перефарбовуючись в інші кольори, тобто ставали ТУШКАМИ за власні преференції. Можу запевнити громаду Білої Церкви, знаючи Вадима Кошеля досить тривалий час, що він, як свободівець не зрадить і буде гідно представляти наше місто в українському парламенті!!!
Є СВОБОДА – буде Україна!!!

ЮЛІЯ СКОТАРЬ,
волонтер «Білоцерківської волонтерської групи»:

Вадим Кошель – це людина, що на сьогодні гідна представляти Білу Церкву в Верховній Раді.
Він порядний, чесний, моральний і справедливий.
Деякі мають сумнів щодо його готовності бути сильним політиком, але ми ніколи не дізнаємося чи зможе він бути таким, якщо не дамо шанс.
Я вважаю, що людина з чіткою проукраїнською позицією і любов’ю до міста гідно представить інтереси мешканців на Всеукраїнському рівні.
Саме таким є Вадим Кошель.