Сайт інтернет-магазину чоловічого одягу «Грильва»

Закінчив розробку САЙТУ — інтернет-магазину чоловічого одягу «Грильва» https://grylva.com.

Для мене велика честь долучитися до цього проекту. Знайомий із власником магазину вже не один рік. Чудова людина, що наважилася змінити своє життя. В той час, як усі “входять в IT”, він полишає надійну роботу програмістом та відкриває власну справу.

Змінити монотонну стабільність на захопливу пригоду гідно поваги. Адже бути підприємцем в Україні — ще той атракціон, проте саме малий та середній бізнес здатен розвинути нашу економіку.

Ідея магазину — функціональний чоловічий одяг на кожен день. Естетично, сміливо, зручно і — найголовніше! — якісно. Із такими продуктами працювати — одне задоволення.

Цінності магазину відобразили у самому сайті. Обрали мінімалістичний дизайн, максимально зручний та адаптивний на різних пристроях. За допомогою фільтрів легко знайти необхідну річ, замовлення оформлюється за один крок, жодних елементів, що дратують око — лише якісні фото товарів та функціональні кнопки.

Сайт створено на системі WordPress, застосовано плагін WooCommerce, підключено Telegram-бот, що сповіщає про нові замовлення, встановлено захист. Робоча версія сайту була готова за одну добу. Зараз інтернет-магазин активно наповнюється товарами. Тож завітайте на https://grylva.com та придивіться собі щось цікаве.

А кому потрібен сайт – звертайтеся, допоможу!

Розробка сайтів, 3D-моделювання, 3D-друк, дизайн поліграфії – 063-456-52-54, 096-724-23-91, www.koshel.org.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *