Розробка сайтів

Розробляю сучасні адаптивні сайти. 

Створюю корпоративні сайти, інтернет-магазини, лендінги…

Сайт – це інформаційний центр компанії, де клієнт може самостійно знайти відповіді на всі важливі питання щодо діяльності, товарів, послуг, умов співпраці і т.д. Це економія часу і ресурсу бізнесу під час взаємодії з клієнтами, а також спрощення шляху до покупки, що сприяє підвищенню лояльності та формуванню довіри до бренду зі сторони покупців.

Коропоративний сайт

Найбільш поширений вид сайтів, який надає коротку оперативну інформацію щодо Вашої компанії, не залежно від розмірів. Відомості про Ваші товари, послуги, реквізити. Такі сайти  приваблюють велику кількість відвідувачів.

Блог

Любите писати цікавий контент? Тоді без блогу не обійтись. Діліться текстами, медіа та посиланнями. Наповнюйте сайт самостійно, розповідайте людям про те, що цікаво вам та вашій аудиторії.

Landing page

Landing Page – посадкова сторінка високої конверсії для захоплення цільової аудиторії. Такий сайт створюється з метою миттєвого залучення уваги користувачів і спонукання їх до реєстрації в сервісі, підписки на розсилку або купівлі конкретного товару чи послуги.

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин – це веб-сайт, який дозволить у красивому та структурованому вигляді показати весь асортимент вашої продукції вашим потенційним покупцям, якими є відвідувачі сайту. Налаштування акції, скидок, курсів валют… Онлайн-оплата, доставка. 

Готові сайти

Усі сайти

Щоб замовити послугу або дізнатися деталі телефонуйте

(063) 456-52-54 або заповніть форму: