Націоналіст з дитинства

Батько Вадима Олег Андрійович Кошель змалечку виховував сина борцем за долю України.

1 грудня 1991 року уся сім’я із п’ятирічним Вадимом бере участь у Референдумі за незалежність України. Хлопчик власноруч вкидає у виборчу скриньку заповнений бюлетень із відміткою «ЗА» на питання «Чи підтверджуєте Ви Акт проголошення незалежності України?».

Біля виборчої дільниці на Референдумі за незалежність України з мамою Аллою та братом Олексієм

У 1999 році уже тринадцятирічний юнак не може всидіти вдома та їде разом із батьком до столиці, де бере учать у Всеукраїнській акції протесту «Україна без Кучми».

Дочекавшись повноліття, вступає до лав «Української республіканської партії», яку на той час очолював Герой України, дисидент, автор Акту проголошення незалежності України Левко Лук’яненко. Вадим деякий час очолює молодіжне крило партії «Молоді республіканці» у Білій Церкві.

З Героєм України Левком Лук’яненком та батьком Олегом Кошелем

У 2004 році разом із активістами з Білої Церкви бере безпосередню участь  подіях «Помаранчевої революції».

У 2012 році вступає до лав Всеукраїнського об’єднання «Свобода». Спершу очолює прес-службу міської партійної організації, пізніше стає прес-секретарем Київської обласної «Свободи».

Буремні роки у Білій Церкві та Україні. Акції протесту охоплюють державу. Вадим Кошель завжди у вирі подій. Жодна акція протесту у Білій Церкві не відбулася без участі молодого націоналіста.

2013 рік – «Революція Гідності» – Вадим Кошель з перших днів на столичному Майдані. Після початку військових дій в Криму прийшов до місцевого військкомату, але через проблеми із зором до війська не взяли, тож Вадим активно долучився до волонтерської діяльності.

Вадим Кошель – активний учасник Революції Гідності

Через його активну позицію та упізнаваність на вулицях Білої Церкви у 2015 році його обирають депутатом Білоцерківської міської ради по списках ВО «Свобода» по округу №3.

З 2016 по 2017 роки виконував обов’язки голови Білоцерківської міської організації ВО «Свобода».

Наприкінці 2017 року депутати одноголосно (вперше за роботи усіх каденцій!) обирають Вадима Кошеля секретарем Білоцерківської міської ради.

9 червня 2019 року З’їзд ВО «Свобода» висуває Вадима Кошеля кандидатом в депутати по округу №90 (м. Біла Церква).

З лідером ВО “Свобода” Олегом Тягнибоком

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *