Спорт – запорука здорової нації

Все життя Вадима Кошеля пов’язане зі спортом. Ще у 1993 році батько Вадима Олег  Андрійович привів сина на секцію вільної боротьби в ДЮСШ «Олімп». Далі спортивне життя хлопця продовжилося у ДЮСШ «Богатир» на відділені дзюдо. Після трагічної смерті тренера В’ячеслава Овсійовича Передерія, Вадим бере на себе відповідальність та продовжує тренувальний процес. Потім офіційно займає посаду тренера-викладача, чим рятує від зникнення секцію дзюдо ДЮСШ «Богатир». Учні Вадима Кошеля здобувають призові місця на змаганнях різних рівнів. Разом з батьком та адміністрацією ДЮСШ «Богатир» Вадим організував та успішно провів більше 30 змагань з боротьби дзюдо у Білій Церкві із застосуванням сучасного програмного забезпечення. Зокрема започатковано щорічний турнір пам’яті засновника дзюдо у Білій Церкві В’ячеслава Овсійовича Передерія, що в цьому році проводиться вже вдесяте. Білоцерківська організація ВО «Свобода» також допомагала із організацією змагань та провела три відкритих чемпіонати, присвячених бійцям «Легіону Свободи», які захищають нашу землю або загинули в боях з одвічним ворогом Москвою.

Те, що Вадим Кошель їздив велосипедом у депутатських справах, а потім і на роботу до міської ради, на початку викликало безліч скептичних емоцій. Мовляв, «попонтується та пересяде на Мерседес». Але нині Вадим за кермом велосипеда вже сприймається як належне. Деякі працівники міської ради за прикладом націоналіста теж паркують своїх двоколісних друзів біля приміщення виконкому. До речі, велопарковка біля міської ради побудована після звернення Вадима Кошеля за сприяння Сергія Постівого (на той час керуючого справами виконкому).

Вадим Кошель велосипедом на роботу

У минулому році ВО «Свобода» стала офіційним спонсором великих велосипедних змагань «Велосотка «Білоцерківський стандарт». А Вадим Кошель проїхав усю дистанцію (близько 90 км), показавши достойний результат.

У якості депутата завжди підтримував питання спорту. Входить до комісій по визначенню кращого спортсмена місяця та року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *